Daj o sebe vedieť

Spišiakoviny.eu sú webom,kde nájdete novinky prevažne zo Spiša,ale aj celého Slovenska .

Okrem spravodajstva prinášame čitateľom kopec zábavy,myšlienok a taktiež možnosť uverejnenia PR správ.Portál Spišiakoviny založený v Auguste 2014 sa teší rastúcej popularite.

Prinášame  obsah pre všetkých tých,ktorí majú každý deň potrebu získať nové  informácie nie len zo Spiša,ale zároveň sa chcú zabaviť,čí prečítať zaujímavú myšlienku na každý deň.

daj-o-sebe-vediet

PR správy dávajú skvelú možnosť predstaviť vašu spoločnosť,produkty alebo produkty vašich klientov.Počet znakov a obrázkov,prípadne videa nie je limitovaný,takže máte veľký priestor na prezentáciu.Taktiež pri obšírnejšej prezentácií je vyššia pravdepodobnosť následného nákupu alebo zapamätania si inzerenta.

Správa sa po uverejnení zobrazí na úvodnej stránke a zostane na úvodnej stránke tak dlho,ako si budete želať. Možnosť zaradenia do PR článkov .

Vyhradzujeme si právo meniť PR správu pripravenú na uverejnenie v spolupráci s partnerom, alebo odmietnuť PR správu bez určenia dôvodu. Pred objednávkou prechádza obsah PR správy schvaľovaním.

Ak ste si teda otvorili firmu, máte niečo s čím sa chcete podeliť s ostatnými, alebo sa chcete zviditeľniť,tak ste potom na správnej stránke.

Vaše PR správy nemusia končiť v koši. Pošlite nám ich na email spisiakoviny@spisiakoviny.eu a my vám ich zverejníme.Ak chcete dať o sebe vedieť a nemáte PR správu máme pre vás riešenie. Po vzájomnej dohode vám ju náš redaktor napíše.

Samozrejmosťou je zdieľanie článku na sociálnych sieťach .

Spišiakoviny vznikli 1.augusta 2014  a k 1.3.2016 sme mali 4 028 881 zobrazení stránky a  1 488 098 užívateľov (štatistika GOOGLE ANALITICS  1.3.2016 )

Od 1.3.2016 sme prešli na doménu spisiakoviny.eu kde máme aktuálne 13 116 857 zobrazení stránky a 7 820 840 užívateľov (štatistika GOOGLE ANALITICS 13.12.2017)

Pozrite si aj štatistiku na toplist.cz 

TOPlist

 

 

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie,prenajom reklamneho priestoru,neváhajte a kontaktujte Nás na emaily : spisiakoviny@spisiakoviny.eu 

 

error: Content is protected !!