Kategória: Dopravné informácie

Aktuálne info: Na diaľnici sa zrazili kamióny, úsek je ťažko prejazdný

Aktuálne info: Na diaľnici sa zrazili kamióny, úsek je ťažko prejazdný Ak sa chystáte na cesty dávajte bacha. Polícia upozorňuje všetkých motoristov na ťažko prejazdný úsek na diaľnici D2. „Pred chvíľou sa zrazili dva kamióny na diaľnici D2, na 10. kilometri smerom na Malacky. Úsek je ťažko prejazdný, choďte po starej ceste,“ upozorňujú muži zákona.

AKTUÁLNE: NEHODA AUTOBUSU V BRATISLAVE

AKTUÁLNE: NEHODA AUTOBUSU V BRATISLAVE Dnes poobede došlo k zrážke osobného motorového vozidla s autobusom MHD. Niekoľko cestujúcich sa ľahko zranilo. Nehoda sa stala na presne rovnakom mieste, kde minulý rok, keď aj vtedy autobus vyletel mimo vozovku. Zdroj : Polícia Slovenskej republiky Fotogaléria:

Ďalšia tragédia na cestách : Kvôli predbiehaniu zahynul nevinný vodič

Ďalšia  tragédia na cestách : Kvôli predbiehaniu zahynul nevinný vodič Ponáhľaj sa pomaly – toto by malo platiť zvlášť u vodičov, ktorí ohrozujú dopravnú premávku a životy iných. Ako informovali muži zákona na svojom Facebooku v stredu večer vyhasol život nevinného vodiča, ktorý zahynul kvôli predbiehaniu. „Pri obci Hontianske Trsťany v okrese Levice zrazilo čelne BMW a Škoda Octavia.

Dôležité info pre motoristov: Rallye Tatry obmedzí premávku v okrese Poprad

Dôležité info pre motoristov: Rallye Tatry obmedzí premávku v okrese Poprad Okresný dopravný inšpektorát Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade  upozorňuje všetkých účastníkov cestnej premávke o dopravných obmedzeniach na pozemných komunikáciách v okrese Poprad počas konania automobilových pretekov „Rallye Tatry 2018“ konaných v dňoch 24. až 26. mája 2018. Ako informovali muži zákona dňa 24.

Mladík predbiehal na Audi, kvôli jeho jazde zomrel otec dvoch detí!

Mladík predbiehal na Audi, kvôli jeho jazde zomrel otec dvoch detí! Dopravná nehoda sa stala na úseku od Trenčína na Nové Mesto nad Váhom. Na mieste začal 20-ročný Matúš s autom značky Audi A4 predbiehať pred ním idúce vozidlo. Prešiel do stredu cesty, začal brzdiť, pričom prešiel s autom do protismeru kde sa čelne zrazil

SMRTEĽNÁ NEHODA: Zrážka Nissanu a Audi si vyžiadala jeden ľudský život

SMRTEĽNÁ NEHODA: Zrážka Nissanu a Audi si vyžiadala jeden ľudský život Ako informovali muži zákona k dopravnej nehode došlo na ceste I/16 v križovatke, v smere od obce Vidiná (okres Lučenec). Podľa slov polície z doterajšieho objasňovania, k nehode došlo tak, že 41-ročný vodič osobného motorového vozidla Audi A6 pravdepodobne svojou nepozornosťou pri jazde po vedľajšej

Aktuálna informácia: Sanitka zo šiestimi ľuďmi sa zrazila s Daciou

Aktuálna informácia: Sanitka zo šiestimi ľuďmi sa zrazila s Daciou Ako informovali pred pár minútami muži zákona na svojom FB Cesta zo Žiliny do Bytče je uzavretá. Sanitka, ktorá viezla šiestich ľudí sa zrazila s Dáciou. “Okolnosti nehody zisťujeme. Rozsah zranení zatiaľ nie je známy,” doplnili policajti. Zdroj : Polícia Slovenskej republiky Ilustračné foto :

Dopravná nehoda motorového vlaku a osobného vozidla: Prinášame bližšie informácie

Dopravná nehoda motorového vlaku a osobného vozidla: Prinášame bližšie informácie Hasiči pred niekoľkými minútami začali  zasahovať pri dopravnej nehode motorového vlaku a osobného vozidla, ktorá sa stala na priecestí SP1949 pri odbočke na Turie, v katastri obce Porubka. Ako informovali na svojom facebooku pri nehode sa zranila jedna osoba z motorového vozidla. „Vo vlaku sa

FOTO: Takmer 50-ročnú tatranskú zubačku zničili sprejeri

FOTO: Takmer 50-ročnú tatranskú zubačku zničili sprejeri Počas noci z nedele na pondelok (6.-7.5.) zničili neznámi sprejeri 50-ročnú tatranskú zubačku. Tá bola odstavená v uzamknutých priestoroch nástupišťa železničnej stanice v Tatranskej Štrbe. Jeden alebo viacerí vandali prešli dnu cez okno a zubačku z roku 1970 postriekali grafitmi. Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove

Hromadná dopravná nehoda za tunelom Sitina

Hromadná dopravná nehoda za tunelom Sitina Dnes pred desiatou hodinou bola ohlásená dopravná nehoda viacerých motorových vozidiel za tunelom Sitina smerom na most Lafranconi. Prieskumom bolo zistené, že ide o dopravnú nehodu šiestich osobných motorových vozidiel. Hasičská jednotka na mieste poskytuje posádkam motorových vozidiel prvú pomoc, vykonáva na vozidlách protipožiarne opatrenia a zabezpečuje miesto nehody.
error: Content is protected !!