Nový spôsob liečby hrubého čreva v Popradskej nemocnici

Nový spôsob liečby hrubého čreva v Popradskej nemocnici Popradská nemocnica zaviedla nový endoskopický výkon na hrubom čreve, ktorý je efektívny a šetrný k pacientovi. Tento výkon umožňuje odstránenie nežiadúceho útvaru bez potreby operácie, čím sa eliminujú riziká spojené s klasickým chirurgickým zákrokom. Popradskí špecialisti sú prví na východe Slovenska, ktorí túto metódu použili. S rozvojom… Pokračovať v čítaní Nový spôsob liečby hrubého čreva v Popradskej nemocnici

Viac ako 2-miliónové škody spôsobil obrovský požiar v spišskonovoveskom domove dôchodcov, ktorý už vyšetruje polícia (FOTO,VIDEO)

Viac ako 2-miliónové škody spôsobil obrovský požiar v spišskonovoveskom domove dôchodcov, ktorý už vyšetruje polícia (FOTO,VIDEO) V utorok (29.03.) krátko po 13.30 h bolo na tiesňovej linke 158 prijaté oznámenie o požiari strechy domova dôchodcov v Spišskej Novej Vsi. Na miesto boli ihneď vyslané všetky záchranné zložky. Príslušníci Hasičského a záchranného zboru sa snažili dostať… Pokračovať v čítaní Viac ako 2-miliónové škody spôsobil obrovský požiar v spišskonovoveskom domove dôchodcov, ktorý už vyšetruje polícia (FOTO,VIDEO)

Požiar strechy domova dôchodcov v Spišskej Novej Vsi ( foto, video)

Požiar strechy domova dôchodcov v Spišskej Novej Vsi ( foto, video)   V Spišskej Novej Vsi dnes došlo k požiaru strechy jedného z domovov dôchodcov. Na mieste sa nachádzajú všetky záchranné zložky. Evakuovaných je cca 200 klientov a cca 60 osôb personálu. Osoby sú z miesta odvážané evakuačnými autobusmi nateraz do miestnej športovej haly. Spišskonovoveskí… Pokračovať v čítaní Požiar strechy domova dôchodcov v Spišskej Novej Vsi ( foto, video)

This function has been disabled for Spišiakoviny.