Fica ministerky Kolíková a Remišová nezaujímajú, Slovensko má iné problémy (video)

8.9.2021 (Webnoviny.sk) – Predseda opozičnej strany Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico tiež reagoval na odchod ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej a ďalších poslancov zo strany Za ľudí do strany Sloboda a Solidarita (SaS).

Sú vážnejšie problémy

Riešenie situácie vidí v predčasných parlamentných voľbách. Dodal, že ministerky Mária Kolíková a Veronika Remišová (Za ľudí) sú mu ukradnuté. Povedal to počas stredajšej tlačovej konferencie.

Dodal, že Slovensko má pred sebou vážnejšie problémy, medzi ktoré patrí krach verejných financií, zdražovanie a zánik živnostníkov.

Nespokojné krídlo

Nespokojné krídlo Za ľudí okolo ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej v stredu oznámilo, že opúšťa stranu Za ľudí a vstupuje do poslaneckého klubu strany SaS.

Zo strany Za ľudí okrem ministerky Kolíkovej vystupujú aj poslanci parlamentu Vladimír LedeckýTomáš LehotskýMarek HattasMichal LuciakVladimíra Marcinková a Ján Benčík, ktorý nie je členom Za ľudí, iba za ňu kandidoval v parlamentných voľbách.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: parlamentné voľby, predseda strany Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk – Fica ministerky Kolíková a Remišová nezaujímajú, Slovensko má iné problémy (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.