Foto: Poriadne opitý vodič Opla skončil v cele, podguráženým cyklistom hrozí mastná pokuta

Share

10.10.2019 (Webnoviny.sk) – Policajti na Ulici Slovenských partizánov v Považskej Bystrici chytili poriadne opitého vodiča Opla Astra. Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, 62-ročnému šoférovi namerali 2,25 promile alkoholu v dychu. Po lekárskom vyšetrení putoval do policajnej cely, poverený príslušník ho obvinil z ohrozovania pod vplyvom návykovej látky.

Alkoholom sa výdatne posilnili aj cyklisti v Púchove. Na Ulici 1. mája hliadku nekoordinovanou jazdou upútal 27-ročný cyklista. Ako uviedla Antalová, mladý muž sa po nočnej zmene zastavil na čerpacej stanici a dal si niekoľko pív. Nafúkal 2,02 promile alkoholu.

Ďalšieho podguráženého cyklistu zastavili na Nimnickej ulici. Päťdesiatročný muž mal 1,73 promile. S cyklistami na mieste spísali správa o výsledku objasňovania priestupku. V správnom konaní na Okresnom dopravnom inšpektoráte im hrozí pokuta až do 800 eur.

Viac k témam: alkohol za volantom, opitý vodič
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Poriadne opitý vodič Opla skončil v cele, podguráženým cyklistom hrozí mastná pokuta © SITA Všetky práva vyhradené.

You may also like...