Foto: V Tomášikove sa zrazila cisterna s osobným vozidlom, zasahoval aj vrtuľník

23.11.2019 (Webnoviny.sk) – Na štátnej ceste II/507 v katastri obce Tomášikovo, okres Galanta, došlo k zrážke cisterny a osobného motorového vozidla, pričom vozidlo skočilo po náraze mimo vozovky. Agentúru SITA o tom informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru SR. Na mieste momentálne zasahujú hasiči z Galanty.

Následkom nehody utrpeli dve osoby zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vyslobodili zakliesnené osoby z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru. Cisterna bola v čase nehody prázdna. Na mieste udalosti zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby,“ priblížila Križanová.

Polícia dokumentovala  dopravnú nehodu, ktorá sa stala medzi obcami Jahodná a Tomášikovo.

Kamión s cisternou z nezistených príčin zišiel do priekopy vpravo, následne sa vrátil späť na cestu. Tu prešiel do protismeru a čelne sa zrazil s o protiidúcim osobným autom  Hyundai i30. V aute sa viezli manželia, 44 ročná žena sedela na sedadle spolujazdca a s vážnymi  zraneniami bola prevezená sanitkou do nemocnice.
Jej o rok mladší manžel utrpel ťažké zranenia a z miesta nehody ho prevážal vrtuľník. 46 ročný vodič kamióna sa nezranil, dychová skúška na alkohol bola u neho negatívna.  Polícia na mieste uzatvorila cestu na nevyhnutne potrebný čas a vykonávala  odklon premávky.  Presne príčiny a okolnosti nehody polícia vyšetruje. Cesta je už plne prejazdná. Jazdite opatrne!


Viac k témam: dopravná nehoda, nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: V Tomášikove sa zrazila cisterna s osobným vozidlom, zasahoval aj vrtuľník © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.