Keď život starca nie je hodnotou. Déja vu, píše Matovič na facebooku

18.11.2021 (Webnoviny.sk) – Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) a minister financií Igor Matovič na sociálnej sieti napísal: „Keď život starca nie je hodnotou. Déja vu.“

Viac o téme: Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku

Matovič však neuviedol, na čo konkrétne naráža a či je nespokojný s postojom niektorej z vládnych strán pri schvaľovaní prísnejších protipandemických opatrení, o ktorých vo štvrtok rozhodovala vláda.

SaS sa na rokovaní vlády prihovárala za väčšiu slobodu pre zaočkovaných. Počas zasadnutia vlády o tom informovala na sociálnej sieti predsedníčka zdravotníckeho výboru parlamentu Jana Bittó Cigániková (SaS) a po vláde o tom hovoril aj minister hospodárstva Richard Sulík (SaS). Žiadny konflikt nespomínal.

Matovič pred rokovaním kabinetu tvrdil, že Slovensko sa nachádza v tej istej situácii ako pred rokom, keď jeden z koaličných partnerov neustále spochybňoval protipandemické opatrenia. „Pre mňa osobne je to ako cez kopirák v porovnaní s tým, čo sa dialo pred rokom,“ vyhlásil Matovič.

Viac k témam: Koronavírus, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku, Statusy
Zdroj: Webnoviny.sk – Keď život starca nie je hodnotou. Déja vu, píše Matovič na facebooku © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.