Kategórie
Futbal Šport

Keita z FC Liverpool môže zabaliť sezónu, v zápase proti Barcelone sa nepríjemne zranil

LIVERPOOL 3. mája (WebNoviny.sk) – Guinejský stredopoliar v službách anglického futbalového klubu FC Liverpool Naby Keita v najbližších dňoch podstúpi operáciu roztrhnutej šľachy v nohe a dĺžka jeho rekonvalescencie sa odhaduje na dva mesiace.

Dvadsaťštyriročný záložník utrpel zranenie v stredajšom semifinálovom stretnutí Ligy majstrov, v ktorom jeho tím prehral s FC Barcelona 0:3. Keita preto nepomôže svojmu zamestnávateľovi vo zvyšku sezóny a vynechá aj Africký pohár národov.

„Bol to veľmi nešťastný moment. Mám zlé správy, Naby si roztrhol jednu zo šliach. Bude mimo minimálne dva mesiace. Viem, že to nie je preňho najlepšia situácia, ale je v poriadku. Jeho zranenie nie je priaznivé hneď z dvoch uhlov pohľadu. Bude nám chýbať v dôležitých zápasoch v závere sezóny a nepomôže ani národnému tímu, čo nie je dobré,“ cituje slová trénera Liverpoolu Jürgena Kloppa oficiálny web „The Reds“.

Viac k témam: FC Liverpool
Zdroj: Webnoviny.sk – Keita z FC Liverpool môže zabaliť sezónu, v zápase proti Barcelone sa nepríjemne zranil © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.

Exit mobile version