LEVEL oslavuje Valentína cenami, do ktorých sa zamilujete

12.2.2020 (Webnoviny.sk) – Perfektnú príležitosť prekvapiť milovanú osobu krátkym romantickým výletom na blížiaceho sa Valentína, ponúka momentálne letecká spoločnosť LEVEL. Lety z Viedne do viacerých európskych destinácií, od 20€ jednosmerne rozpumpujú každé srdce. Špeciálna ponuka platí pri nákupe letenky do 14. februára na www.flylevel.com.

Každý, kto chce svoju lepšiu polovičku prekvapiť na Valentína niečím iným, než klasickou kyticou, práve pristál správne na LEVEL-i. Na letenku do vybraných destinácií v Európe s touto leteckou spoločnosťou teraz zamilované páry neminú viac, než by dali za bukrétu ruží. Viedenské medzinárodné letisko je vzdialené menej ako hodinu od Bratislavy, čo z neho robí populárny začiatok nie len romantickej dovolenky pre slovenských pasažierov. Valentínsku akciu je možné využiť na lety, ktoré sa uskutočnia medzi 1.aprílom a 15. decembrom 2020.

Valentínska akcia:

Z Viedne
Fixné ceny na osobu (jednosmerne)

Malaga
20 EUR

Amsterdam
20 EUR

Barcelona
20 EUR

Bilbao
20 EUR

Paríž
20 EUR

Larnaka
25 EUR

Palma de Mallorca
20 EUR

LEVEL oslavuje lásku aj na palube. Tá visí počas februára na všetkých letoch s LEVEL-om doslova vo vzduchu a pasažieri môžu celý mesiac využívať viaceré valentínske ponuky: tí ktorí sa počas letu budú chcieť naladiť na dovolenkovú strunu pohárom Prosecca, dostanú na druhý pohár polovičnú zľavu. Pre pasažierov, ktorí v oblakoch preferujú osviežujúce smoothie, je v rovnakom období pripravený k dvom takýmto nápojom muffin zadarmo.

Špeciálne počas valentínskeho týždňa, čiže 10.-16. februára, budú na palube k dvom objednaným teplým jedlám podávané dva nealkoholické nápoje zadarmo. No a presne na Valentína dostanú všetci pasažieri pri vystúpení z lietadla čokoládové srdce.

Okrem srdečného personálu na palube si môžu pasažieri aerolínie LEVEL vychutnať pohodlné sedadlá, z ktorých je väčšina vybavená USB vstupmi a možnosť zobrať si na palubu príručnú batožinu až do váhy 10 kg zadarmo.

Všetky lety sú k dispozícii na www.flylevel.com a u našich obchodných partnerov.

O spoločnosti LEVEL

LEVEL je nízkonákladová letecká spoločnosť skupiny International Airlines Group’s (IAG) s prestupnými uzlami vo Viedni a Amsterdame a diaľkovými prevádzkovými uzlami v Barcelone a Paríži-Orly. Krátke lety spustili v Rakúsku v júli 2018 a v Amsterdame v apríli 2019. LEVEL má vo Viedni a Amsterdame šesť lietadiel typu Airbus A320. Spoločnosť operuje na Letisku Viedeň z terminálu 1A a z amsterdamského letiska Schipol. Pri rezervácii na www.flylevel.com si pasažieri môžu vybrať medzi dvoma tarifami – Basic a Optima. Krátke lety operujú z Viedne a Amsterdamu do rozličných európskych destinácií.

Informačný servis

Viac k témam: LEVEL, PR, Valentín, Valentínska akcia
Zdroj: Webnoviny.sk – LEVEL oslavuje Valentína cenami, do ktorých sa zamilujete © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.