Muž v Dúbravke náhodne strieľal do ľudí, svedok opísal krvavú drámu (video+foto)

28.9.2023 (SITA.sk) –
aktualizované 28. septembra 9:05

V bratislavskej mestskej časti Dúbravka sa v noci zo stredy na štvrtok strieľalo. Ako informoval portál noviny.sk, z okna bytovky začal muž náhodne strieľať na ľudí. Pri streľbe bolo zranených niekoľko civilistov ako aj policajt.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Streľba v Dúbravke (fotografie)

„Podľa svedka, ktorý krvavú drámu videl na vlastné oči, muž začal najprv strieľať na civilistov z okna. Približne okolo jednej ráno. Potom vyšiel pred bytovku a streľba pokračovala. Na krátky čas streľbu prerušil, vbehol naspäť do bytu a po pár sekundách sa z bytu ozval výbuch. Na ceste z bytu vybehol na policajtov s nožom. A tí ho smrteľne zranili na medziposchodí. Muž mal vykrikovať, že ich pozabíja,“ informoval spomínaný portál.

https://cdnv.sita.sk/sites/34/2023/09/strelba-dubravka.mp4

Ako uviedol bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, okolnosti streľby na Fedákovej ulici preverovali vo štvrtok krátko pred 01.00 v noci. „V súčasnosti policajti na mieste vykonávajú potrebné úkony súvisiace s vyšetrovaním okolností predmetného incidentu,“ uviedol hovorca s tým, že bližšie informácie poskytnú, keď to procesná situácia umožní.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Streľba, Streľba v bratislavskej Dúbravke
Zdroj: SITA.sk – Muž v Dúbravke náhodne strieľal do ľudí, svedok opísal krvavú drámu (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.