Mysteriózny prípad z hotela v Passau sa komplikuje, našli ďalšie dve obete

BERLÍN 13. mája (WebNoviny.sk) – Mysteriózny prípad z hotela v nemeckom meste Passau, kde našli v sobotu mŕtvoly troch ľudí zastrelených šípmi z kuše, sa v pondelok ešte viac skomplikoval.

V byte jednej z týchto obetí, 30-ročnej ženy, našli policajti ďalšie dve mŕtvoly. Ženy nájdené vo Wittingene na severe Nemecka, vyše 600 kilometrov od Passau, neboli zastrelené kušou, ale zomreli iným, zatiaľ neznámym spôsobom. O vraždách v hoteli v Passau informoval v sobotu políciu pracovník hotela.

Hoteloví hostia dlho neodpovedali na jeho klopanie, tak sa rozhodol vstúpiť do ich izby, kde sa mu naskytol šokujúci pohľad. Na manželskej posteli v trojlôžkovej izbe ležali mŕtvoly 53-ročného muža a 33-ročnej ženy, na zemi ležala ďalšia mŕtvola, patriaca 30-ročnej žene. Dve osoby na posteli sa držali za ruky a boli poprepichovaní množstvom šípov z kuše. Žena ležiaca na zemi v sebe mala jeden šíp. Dve kuše ležali na zemi, tretiu neskôr našli zabalenú v ruksaku.

Podľa polície zatiaľ nie je jasné, aký bol vzájomný vzťah medzi obeťami, ani čo sa v hotelovej izbe stalo a kto bol vrahom.

Viac k témam: vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Mysteriózny prípad z hotela v Passau sa komplikuje, našli ďalšie dve obete © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.