Site icon Spišiakoviny

Opilec týral svoju matku a fyzicky na ňu zaútočil, stará žena prežila noci plné strachu

27.7.2020 (Webnoviny.sk) – Dôchodkyňa z obce neďaleko Banskej Bystrice sa od vlastného syna na starobu dožila ponižovania, urážok a prebdených nocí v strachu.

„Muž, ktorý so svojou matkou žil v rodinnom dome, jej pravidelne spôsoboval psychické utrpenie. Ponižoval ju, vulgárne jej nadával a na svoju matku aj fyzicky zaútočil. Staršia žena so svojimi zdravotnými problémami tak prežívala dni a noci strachu, keď jej zakazoval aj základné hygienické potreby,“ popisuje prípad týrania na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia s tým, že sa tieto veci odohrávali najmä v čase, keď bol jej syn pod vplyvom alkoholu.

Polícii prípad týrania ohlásili príbuzní, a tá začala okamžite vec vyšetrovať. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície v Banskej Bystrici začal trestné stíhanie vo veci zločinu týrania blízkej a zverenej osoby. V prípade momentálne prebiehajú procesné úkony.

Viac k témam: týranie
Zdroj: Webnoviny.sk – Opilec týral svoju matku a fyzicky na ňu zaútočil, stará žena prežila noci plné strachu © SITA Všetky práva vyhradené.

Exit mobile version