Pitva odhalila príčinu smrti trojice v Passau, vraj mohlo ísť o vraždy na vlastnú žiadosť

BERLÍN 14. mája (WebNoviny.sk) – Traja ľudia, ktorých našli v sobotu prepichnutých šípmi z kuše v hoteli v nemeckom meste Passau, zomreli v dôsledku týchto zranení. Vyplýva to z výsledkov pitvy zverejnených v utorok.

Šípy ich trafili do srdca a krku

Polícia uviedla, že nezaznamenala žiadne známky boja a nie sú ani náznaky, že by sa na ich smrti podieľal niekto iný. Vyšetrovatelia uviedli, že 53-ročný muž a 33-ročná žena ležali na posteli hotelovej izby a obaja zomreli po zasiahnutí šípmi do srdca.

Ďalšia 30-ročná žena ležala na podlahe v tej istej izbe a zomrela po prestrelení krku. Dve osoby na posteli sa držali za ruky a pri nich sa nachádzali posledné vôle. Ich obsah je stále predmetom vyšetrovania. Polícia tiež zisťuje, či trojica nekonzumovala alkohol alebo drogy.

Mohlo ísť o vraždy „na vlastnú žiadosť“

Dôkazy naznačujú, že mladšia žena najprv zastrelila dvojicu a potom seba, citovala agentúra dpa prokuratúru. Podľa nej mohlo ísť o vraždy „na vlastnú žiadosť“ alebo samovraždy.

Stále sa pritom čaká na výsledky pitvy tiel dvoch žien, ktoré našli mŕtve v pondelok v byte mladšej ženy vo Wittingene na severe Nemecka, vyše 600 kilometrov od Passau. Tieto telá však nevykazovali žiadne známky vonkajších poranení. Identity obetí úrady nezverejnili.

Viac k témam: hotel, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Pitva odhalila príčinu smrti trojice v Passau, vraj mohlo ísť o vraždy na vlastnú žiadosť © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.