Polícia chytila zlodejov z kúpaliska Kuchajda, Jánovi a Terézii hrozí väzenie

1.7.2019 (Webnoviny.sk) – Polícia objasnila piatkové lúpežné prepadnutie v areáli prírodného kúpaliska Kuchajda v Bratislave. Päťdesiatročný Ján G. z okresu Malacky a 22-ročná Terézia R. z Bratislavy v podvečerných hodinách pristúpili k ležadlu, na ktorom oddychovala žena a pokúsili sa jej vytrhnúť z rúk kabelku.

Ako informuje bratislavská krajská polícia na svojej facebookovej stránke, kabelka sa roztrhla a vypadla z nej peňaženka, ktorú chcela Terézia ukradnúť. Zabránili jej v tom návštevníci kúpaliska. Podarilo sa im zadržať Jána G., Terézia R. utiekla, ale v krátkom čase ju zadržala polícia.

Vyšetrovateľ vzniesol obvinenie zo zločinu lúpeže spáchaného formou spolupáchateľstva voči obom zadržaným. Po vykonaní potrebných úkonov boli obvinení umiestnení v cele policajného zaistenia. V prípade preukázania viny hrozí páchateľom trest odňatia slobody na sedem až 12 rokov.

Viac k témam: krádež, Kuchajda, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia chytila zlodejov z kúpaliska Kuchajda, Jánovi a Terézii hrozí väzenie © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.