Úvod  >  Článok:  Polícia musela počas silvestrovskej noci zasahovať na cestách pre alkohol za volantom

1.1.2020 (Webnoviny.sk) – Policajti počas silvestrovskej noci zasahovali na cestách. Dôvodom bol alkohol za volantom. Informuje o tom polícia SR na svojej facebookovej stránke. Policajti úradovali v Špačinciach v okrese Trnava a dvakrát v Hlohovci.

„Len pol hodinu po polnoci zasahovali policajti v Špačinciach. Na konci dediny sedel vodič pod vplyvom alkoholu v naštartovanom a nabúranom aute. Policajtom sa priznal, že šoféroval a aj havaroval. Odmietol vykonať dychovú skúšku, preto bol predvedený na políciu, kde čelí ohrozeniu pod vplyvom návykovej latky tak, ako keby nafúkal nad jedno promile,“ priblížili policajti.

Alkohol za volantom úradoval aj v Hlohovci, kde hodinu a pol po polnoci došlo k dopravnej nehode, pri ktorej narazila Škoda Octavia do pouličného osvetlenia a do zaparkovaného VW Polo.

„Na mieste nehody sa nikto nenachádzal, po vodičovi auta pátrame,“ objasnili policajti. V Hlohovci riešila polícia aj ďalšiu dopravnú nehodu, keď 26-ročný vodič narazil do zaparkovaného auta a následne do bytovky. „V rukách policajtov skončil s 2,15 promile alkoholu v krvi,“ informovala polícia.

Viac k témam: alkohol za volantom
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia musela počas silvestrovskej noci zasahovať na cestách pre alkohol za volantom © SITA Všetky práva vyhradené.

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním