Referendum ukázalo masu schopnú rozhodnúť o novej vláde, hovorí Uhrík a pripomenul rok 2012

22.1.2023 (Webnoviny.sk) – Referendum podľa predsedu hnutia Republika Milana Uhríka ukázalo masu, ktorá dokáže rozhodnúť o novej vláde.

Viac o téme: Referendum o zmene ústavy

Výsledky referenda 2023 o zmene ústavy

„Záver z referenda je jasný. Na Slovensku je viac ako 1,1 milióna ľudí, ktorí majú tejto vlády už tak plné zuby, že prišli na neisté a systémom zatracované referendum. 1,1 milióna voličov je masa, ktorá dokázala v roku 2012 rozhodnúť o vzniku jednofarebnej vlády. To je sila, ktorá dokáže rozhodnúť o pár mesiacov aj o novej vláde,“ uviedol v tlačovej správe Uhrík.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Referendum 2023 o zmene ústavy (fotografie)

Predseda Republiky ďalej dodal, že po „antikampani“ nie je výsledok preňho prekvapením, pretože ako ďalej tvrdí, referendum bolo od samého začiatku spochybňované masmédiami, prezidentkou Zuzanou Čaputovou, dočasne povereným premiérom Eduardom Hegerom (OĽaNO) a predsedom parlamentu Borisom Kollárom (Sme rodina).

Viac k témam: predseda hnutia Republika, Predseda Národnej rady SR (NR SR), Premiér Slovenskej republiky, Prezidentka SR, Referendum 2023 o zmene ústavy
Zdroj: Webnoviny.sk – Referendum ukázalo masu schopnú rozhodnúť o novej vláde, hovorí Uhrík a pripomenul rok 2012 © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.