Kategórie
Slovensko

Slovensko odmietlo 105 miliónov dolárov z USA na modernizáciu letísk

Ministerstvo obrany uviedlo, že „ponuka Spojených štátov amerických zasahuje do majetkových práv a suverenity Slovenskej republiky“. BRATISLAVA 11. marca (WebNoviny.sk) – Ministerstvo obrany SR ukončilo rokovania o americkej investícii do slovenskej armády. Rezort odmietnutie 105 miliónov dolárov odôvodňuje aj tým, že ponuka USA nereflektuje na požiadavky slovenských ozbrojených síl. Informáciu na svojom oficiálnom konte na sociálnej

BRATISLAVA 11. marca (WebNoviny.sk) – Ministerstvo obrany SR ukončilo rokovania o americkej investícii do slovenskej armády. Rezort odmietnutie 105 miliónov dolárov odôvodňuje aj tým, že ponuka USA nereflektuje na požiadavky slovenských ozbrojených síl.

Informáciu na svojom oficiálnom konte na sociálnej sieti Facebook prinieslo spravodajstvo RTVS. Rezort obrany podľa RTVS argumentuje tým, že „ponuka Spojených štátov amerických zasahuje do majetkových práv a suverenity Slovenskej republiky“.

Viac k témam: minister obrany SR, Ministerstvo obrany SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovensko odmietlo 105 miliónov dolárov z USA na modernizáciu letísk © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.

Exit mobile version