Video: Daniel usmrtil 59-ročného strýka, obvinenie padlo aj v prípade vraždy v Michalovciach

30.7.2019 (Webnoviny.sk) – V prípade dvoch vrážd, ktoré sa v nedeľu stali v Košickom kraji, už padli obvinenia. V nedeľu krátko po polnoci 44-ročná žena v jednom z michalovských bytov bodla do hrudníka svojho manžela, 45-ročného Petra. Muž krátko po 04:00 zomrel v nemocnici.

V michalovskom byte mala vraždiť Zuzana

Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, vyšetrovateľ po vykonaní potrebných procesných úkonov, na základe výsledkov pitvy a po dôkladnom vyhodnotení všetkých dôkazových materiálov obvinil 44-ročnú Zuzanu z Michaloviec z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Obvinená žena je v policajnej cele, vyšetrovateľ spracoval aj podnet na jej vzatie do väzby.

Daniel usmrtil 59-ročného strýka

Z toho istého zločinu je obvinený aj 34-ročný Daniel z okresu Trebišov. Muž podľa doterajšieho vyšetrovania v nedeľu pár minút pred 13:00 na pozemku rodinného domu v obci Kysta v Trebišovskom okrese mnohopočetnými sečnými ranami usmrtil 59-ročného strýka.

Napadnutý muž zomrel na mieste. Aj v tomto prípade je obvinený v cele, kde čaká na rozhodnutie o väzobnom stíhaní. Obom obvineným v prípade dokázania viny hrozí trest na dvadsať až 25 rokov, alebo trest odňatia slobody na doživotie.

https://www.facebook.com/KRPZKE/videos/370045263681429/

Viac k témam: obvinenie, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Daniel usmrtil 59-ročného strýka, obvinenie padlo aj v prípade vraždy v Michalovciach © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.