Úvod  >  Článok:  Video: Po uhasení horiacej záhradnej chatky našli mŕtvolu, polícia rieši aj požiar drevnej štiepky

Video: Po uhasení horiacej záhradnej chatky našli mŕtvolu, polícia rieši aj požiar drevnej štiepky

23.9.2019 (Webnoviny.sk) – Polícia objasňuje nedeľňajšie požiare v Trebišove a na Spiši. Vo večerných hodinách v Krompachoch horela chatka v záhradkárskej oblasti Čarda. Po uhasení požiaru v nej našli telo 63-ročného muža. Presnú príčinu jeho smrti určí až nariadená pitva.

Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, popoludní hasiči z celého Košického kraja zasahovali pri rozsiahlom požiari uskladnenej drevnej štiepky a drevnej hmoty v areáli teplárne v Trebišove.

Škody zatiaľ nie sú vyčíslené. Nikto našťastie nebol zranený. Bližšie okolnosti a príčiny vzniku oboch požiarov vyšetrujú.

Požiar v Trebišove

POŽIAR DREVNEJ ŠTIEPKY A PALIVOVÉHO DREVA V TREBIŠOVEVčera, krátko po 16.00 hod. došlo v Trebišove k požiaru 5500 kubíkov drevnej štiepky a 500 ton palivového dreva na dvore jednej z miestnych firiem. Na mieste zasahovali hasiči z Trebišova, Michaloviec a dobrovoľní hasiči z okolitých obcí. Poverený príslušník PZ na základe zistených skutočností začal trestné stíhanie pre trestný čin poškodzovanie cudzej veci.

Uverejnil používateľ Polícia SR – Košický kraj Pondelok 23. septembra 2019

Viac k témam: hasiči, požiar, smrť
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Po uhasení horiacej záhradnej chatky našli mŕtvolu, polícia rieši aj požiar drevnej štiepky © SITA Všetky práva vyhradené.

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním