Úvod  >  Článok:  Vodič Opla s falošným majákom obiehal autá, naháňačka s policajtmi sa skončila nehodou (video)

Vodič Opla s falošným majákom obiehal autá, naháňačka s policajtmi sa skončila nehodou (video)

11.2.2020 (Webnoviny.sk) – So zapnutým nelegálnym majákom obiehal vodič Opla autá na ceste medzi Gabčíkovom a Veľkým Mederom. Následná naháňačka s policajtmi sa skončila menšou nehodou.

Ako informovala trnavská krajská polícia, vodič Opla vo vysokej rýchlosti predbiehal vozidlá a používal zvukové a výstražné znamenie červeno-modrej farby.

Všimla si ho však policajná hliadka z Veľkého Medera a vodič sa dal na útek. Počas prenasledovania narazil do ostrovčeka a poškodil dopravnú značku. Šoféra policajti zadržali. Za dopravný prehrešok mu teraz hrozí zákaz jazdiť.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

JAZDIL S FALOŠNÝMI MAJÁKMI

NEUVERITEĽNÁ DRZOSŤ: AUTÁ PREDBIEHAL S FALOŠNÝMI MAJÁKMIVodič osobného motorvého vozidla zn. Opel, na ceste medzi mestami Gabčíkovo a Veľký Meder vysokou rýchlosťou predbiehal vozidlá, a k tomu používal zvukové a výstražné znamenie červeno-modrej farby.Polícia SR – Trnavský krajPo tom, čo si ho všimla policajná hliadka z Veľkého Medera, sa dal na útek. Počas prenasledovania vodič narazil do cestovného ostrovčeka a poškodil dopravnú značku.Policajti osobu zadržali. Za toto konanie hrozí vodičovi trest zákaz vedenia motorového vozidla.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Pondelok 10. februára 2020

Viac k témam: falošný policajt, naháňačka s policajtmi
Zdroj: Webnoviny.sk – Vodič Opla s falošným majákom obiehal autá, naháňačka s policajtmi sa skončila nehodou (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním