Úvod  >  Článok:  Vstupenky na MS v hokeji 2019 sa dajú opäť kúpiť aj v kamenných predajniach

KOŠICE 17. apríla (WebNoviny.sk) – Organizátori tohtoročných hokejových majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji obnovili predaj vstupeniek na šampionát v Bratislave a Košiciach prostredníctvom kamenných predajní siete Ticketportal.

Zároveň s týmto krokom skončila možnosť rezervácie lístkov cez internet a ich následné vyzdvihnutie v kamenných predajniach.

Lístky aj počas turnaja

„Najväčší nápor na nákup vstupeniek už máme za sebou, na systém už nebude taký tlak ako v úvodných fázach predaja. Preto sme sa rozhodli vrátiť predaj aj do kamenných predajní. Fanúšikovia tak môžu od stredy nakupovať vstupenky dvomi spôsobmi, buď navštívia vybrané kamenné predajne siete Ticketportal, kde si zakúpia vstupenky na konkrétny zápas, alebo si ich zakúpia cez internet, kde ich ale rovno musia i zaplatiť a vytlačiť si ich,“ informovala riaditeľka komunikácie MS 2019 Michaela Grendelová.

Organizačný výbor šampionátu si uvedomuje, že vstupenky na zápasy slovenskej reprezentácie aj vzájomné súboje výberov z horných priečok rebríčka Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) sú už vypredané, ale fanúšikom ponúka lístky na ďalšie súboje MS 2019 v cene od 10 eur.

Lístky pritom bude možné kupovať aj počas samotného turnaja medzi 10. a 26. májom 2019.

Haly prechádzajú úpravami

Organizátori majstrovstiev sveta už majú k dispozícii obe haly, v ktorých sa uskutoční všetkých 64 duelov turnaja. Aktuálne pracujú na ich úpravách.

„V Bratislave sa rekonštruujú podlahy, nainštalované je nové osvetlenie a tiež mantinely podľa požiadaviek IIHF. Mantinely v Košiciach vymenili už začiatkom februára. Steel aréna v týchto dňoch dostáva nový šat. Na vonkajších stenách štadióna pribudlo nové opláštenie vo farbách majstrovstiev sveta. Hlavným motívom vizuálu je hokejista, maskot Macejko a silueta košickej dominanty Dómu sv. Alžbety,“ informoval OV prostredníctvom tlačovej správy.

Viac k témam: Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2019
Zdroj: Webnoviny.sk – Vstupenky na MS v hokeji 2019 sa dajú opäť kúpiť aj v kamenných predajniach © SITA Všetky práva vyhradené.

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním