Žena močila na zemiaky, nejde o prvé netradičné zábery zo supermarketov Walmart

31.7.2019 (Webnoviny.sk) – Policajtom sa podarilo zatknúť ženu, ktorá zo zatiaľ nezistených príčin močila na zemiaky v supermarkete Walmart. Dvadsaťročná Grace Brown, ktorá bola v čase incidentu v meste West Mifflin v americkej Pensylvánii podľa všetkého opitá, sa v utorok sama prihlásila na polícii.

Urobila tak po tom, ako zistila, že policajti po nej pátrajú a navyše zavesili na sociálne siete fotografie, ktoré ju znázorňujú pri inkriminovanom čine. O udalosti informovala na sociálnych sieťach aj samotná prevádzka supermarketu. Zákazníkov uistila, že „znečistený tovar bol okamžite odstránený a miesto vydezinfikované„.

Nejde o prvé netradičné zábery z posledných týždňov pochádzajúce z pensylvánskych prevádzok Walmartu. Nedávno sa na sociálnych sieťach objavili videá znázorňujúce viacerých ľudí, ktorí konzumujú zmrzliny a následne ich nedojedené vracajú do mraziacich boxov.

Viac k témam: americká polícia, Walmart
Zdroj: Webnoviny.sk – Žena močila na zemiaky, nejde o prvé netradičné zábery zo supermarketov Walmart © SITA Všetky práva vyhradené.

This function has been disabled for Spišiakoviny.