Muž so zbraňou chcel vykradnúť banku, žena za priehradkou mu povedala nie a tak smutný odišiel

Polícia uverejnila video, ktoré zachytáva neznámeho páchateľa pri “prepade banky” v Bratislave. Príspevkom žiadajú o pomoc občanov, pri stotožnení tohto muža.

Jeho počínanie je komické. Ozbrojený krátkou guľovou zbraňou vošiel do banky a pod hrozbou jej použitia  žiadal od zamestnankyne peňažnú hotovosť.  Žena to odmietla a tak neúspešný lupič odišiel.

Popis muža: približne 30 rokov,  180 cm, štíhla postava, tmavšia pleť, tmavé vlasy. Oblečené mal tmavé veci – bunda čiernej farby, čiapka tmavomodrej farby a biele tenisky.

Akékoľvek informácie môžete ohlásiť na polícii.

My už len dodáme, že kto vie, či ho vykradnúť banku neposlala tiež žena – počúva na slovo 😀

Zdroj: Facebook – Polícia Slovenskej republiky

Prepad

TEN POCIT, KEĎ CHCETE SO ZBRAŇOU VYKRADNÚŤ BANKU A PANI ZA PRIEHRADKOU VÁM POVIE NIE, A VY TEDA SMUTNE ODÍDETE Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I v súvislosti s vyšetrovaním zločinu lúpeže pátrajú po dosiaľ neznámom páchateľovi a v tejto súvislosti sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby na videu. Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania doposiaľ neznámy muž ozbrojený krátkou guľovou zbraňou vošiel do priestorov banky a pod hrozbou jej použitia požadoval od zamestnankyne vydanie finančnej hotovosti. Zamestnankyňa mu finančnú hotovosť odmietla vydať, na čo páchateľ z miesta odišiel na neznáme miesto. K zraneniu osôb v tejto súvislosti nedošlo.K popisu: muž vo veku cca. 30 rokov, vysoký približne 180 cm, štíhlej postavy, tmavšej pleti a vlasov tmavej farby. Oblečené mal tmavé oblečenie, bundu čiernej farby a na hlave čiapku tmavomodrej farby, obuté mal biele tenisky. V prípade ak občania disponujú akýmikoľvek informáciami, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby, žiadame aby sa s nimi obrátili na bezplatné číslo polície 158, alebo tak urobili osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Posted by Polícia Slovenskej republiky on 10. november 2017

Tento článok zaujal veľa ľudí

 

Neváhajte a vyjadrite aj svoj názor