VIDEO: Krádež hodiniek za 888 000€ – zlodeji mali tašky od babičky

V pondelok (8.1.)okolo 5:00 ráno sa v centre Bratislavy odohrala krádež hodiniek v hodnote 888 000€.   Polícia dnes uverejnila autentické video z miesta činu.

Zlodeji na vstup do predajne použili auto značky BMW 530d  tmavošedej farby s EČ BL 107 LN. Auto bolo ukradnuté deň pred udalosťou z jedného z autobazárov v Bratislavskom okrese.

Páchatelia boli štyria a tu je ich opis:

  • Páchateľ č. 1: strednej postavy, oblečené mal modré rifle, modrú bundu, tmavomodré tenisky s bielymi pásmi, pásikavý spodok svetra, modrú kuklu s výrezmi na oči,  modro-bielu pruhovanú tašku a žlté pracovné rukavice.
  • Páchateľ č. 2: strednej postavy, modré rifle, šuštiakovú páperovú bundu modrej farby s kapucňou, tenisky bledomodrej farby, kuklu s výrezom na oči a ústa, tašku s nápisom Floraself a žlté pracovné rukavice.
  • Páchateľ č. 3: strednej postavy,  oblečené mal modré rifle s čiernym opaskom,  čiernu páperovú bundu s kapucňou,  oranžové tričko, tmavomodré tenisky s bielou podrážkou, kuklu s výrezom na oči, modro-bielu pruhovanú tašku a žlté pracovné rukavice
  • Páchateľ č. 4:  zavalitejšej postavy, teplákovú súpravu s kapucňou modrej farby,  čierne tenisky s bielym pásom vzadu, čierna kukla s veľkým otvorom,  modro-biela prúžkovaná taška, žlté pracovné rukavice. Tomuto páchateľovi je pri pohybe vidieť do tváre.
  • Zvláštne znamenia:  medzi páchateľmi sa môžu nachádzať aj cudzí štátni príslušníci z Balkánu alebo rusky hovoriacich krajín.

Humorné na tomto prípade je, že zlodeji mali so sebou tašky ako od babičky. Každopádne, ak by ste o tejto lúpeži mali akékoľvek informácie môžete ich poskytnúť na linke 158.

Zdroj: Facebook – Polícia Slovenskej republiky

Krádež luxusných hodiniek

VIDEO: TAKTO UKRADLI HODINKY ZA 888 000 €Za videom nasledujú fotky.Použité vozidlo: BMW 530d, tmavo šedá farba (EČ BL107LN), ktoré bolo odcudzené deň pred krádežou z jedného z autobazárov v treťom Bratislavskom okrese. Po krádeži prišlo k poškodeniu zadnej časti vozidla (rozbité zadné svetlo).Popis páchateľov:Páchateľ č. 1 – stredná postava, modré rifle, modrá bunda, tmavomodré tenisky s bielymi pásmi, pásikavý spodok svetra, modrá kukla s výrezmi na oči, taška modro-biela prúžková, žlté pracovné rukavice, Páchateľ č. 2 – stredná postava, modré rifle, šuštiaková páperová bunda s kapucňou modrá, bledomodré tenisky, kukla s výrezom na oči a ústa, taška s nápisov Floraself, žlté pracovné rukavice,Páchateľ č. 3 – stredná postava, modré rifle s čiernym opaskom, čierna páperová bunda kosoštvorcová s kapucňou čierna, oranžové tričko, tmavomodré tenisky s bielou podrážkou, kukla s výrezom na oči, taška modro-biela prúžková, žlté pracovné rukavice,Páchateľ č. 4 – zavalitejšia postava, tepláková súprava s kapucňou modrá, čierne tenisky s bielym pásom vzadu, čierna kukla s veľkým otvorom, pri pohybe mu je vidieť do tváre, taška modro-biela prúžková, žlté pracovné rukavice,Zvláštne znamenie: – medzi páchateľmi môžu byť aj cudzí štátni príslušníci, pochádzajúci pravdepodobne z Balkánu alebo rusky hovoriacich krajín. Ak viete čokoľvek, volajte na 158!

Posted by Polícia Slovenskej republiky on 10. január 2018

Tento článok zaujal veľa ľudí

 

Neváhajte a vyjadrite aj svoj názor

error: Content is protected !!