Mimoriadne tragická dopravná nehoda pri Nových Zámkoch

Mimoriadne tragická dopravná nehoda pri Nových Zámkoch Dnes popoludní sa na ceste medzi obcami Pribeta a Strekov v okrese Nové Zámky stala mimoriadne tragická dopravná nehoda. Čelne sa zrazilo auto značky Volvo s autom značky Hyundai. V druhom aute zahynuli dvaja dospelí a jedno 8-ročné dievčatko. Ročný chlapček prežil zázrakom bez zranení . Vodič a… Pokračovať v čítaní Mimoriadne tragická dopravná nehoda pri Nových Zámkoch

Vodiči, ktorí , ktorí spôsobili dopravné nehody na Spiši a Zemplíne s fatálnymi následkami, boli pod vplyvom drog.

Vodiči, ktorí , ktorí spôsobili dopravné nehody na Spiši a Zemplíne s fatálnymi následkami, boli pod vplyvom drog. Polícia už má k dispozícii výsledky toxikologických vyšetrení na prítomnosť omamných a psychotropných látok v organizme vodičov, ktorí spôsobili dopravné nehody na Spiši a Zemplíne, a pri ktorých, žiaľ,  vyhasli ľudské životy.  V oboch prípadoch vyšetrovanie tragických udalostí naďalej prebieha, vyhodnocujú sa výsledky… Pokračovať v čítaní Vodiči, ktorí , ktorí spôsobili dopravné nehody na Spiši a Zemplíne s fatálnymi následkami, boli pod vplyvom drog.

Plánovaná masová vražda na Spiši? Polícia nepodceňuje žiadnu hrozbu! ( VIDEO)

Plánovaná masová vražda na Spiši? Polícia nepodceňuje žiadnu hrozbu! Na sociálnych sieťach sa objavilo video s informáciami o plánovanej masovej vražde na Spiši. „Ubezpečujeme verejnosť, že polícia sa týmito informáciami vážne zaoberá.Prijali sme opatrenia s cieľom chrániť občanov a predchádzať ohrozeniu ich životov a zdravia. Viac informácií v tejto chvíli nebudeme zverejňovať,“ uvádza polícia na… Pokračovať v čítaní Plánovaná masová vražda na Spiši? Polícia nepodceňuje žiadnu hrozbu! ( VIDEO)

Publikované
Kategorizované ako Nezaradené

Prvá pivná plechovka u nás oslavuje 50 rokov

Presne pred 50 rokmi bola spustená prvá výrobná linka na plnenie piva do plechoviek v celom Československu. Stalo sa tak v roku 1971 v hurbanovskom pivovare, kedy bolo vyrobené prvé plechovkové pivo značky Zlatý Bažant.

Publikované
Kategorizované ako Nezaradené

This function has been disabled for Spišiakoviny.