Úvod  >  Článok:  36 -ročný vodič to napálil do stromu

36 -ročný vodič to napálil do stromu

Polícia vyšetruje dopravnú nehodu, ku ktorej došlo včera  (7.5.) popoludní  medzi obcami Vrbové a Prašník. 36 ročný vodič z Vrbového viedol osobné auto Škoda Fabia z obce Prašník smerom na mesto Vrbové. Zatiaľ z nezistených príčin vošiel do protismeru a mimo cesty narazil do stromu. Vodič sa v aute nachádzal sám, utrpel zranenia, s ktorými bol vrtuľníkom prevezený do nemocnice. Na vylúčenie prítomnosti alkoholu mu bude odobratá krv. Na mieste nehody polícia uzatvorila premávku počas pristávania vrtuľníka, úsek cesty bol inak prejazdný.

Čelný náraz auta do stromu

K dopravnej nehode, ktorá sa stala včera popoludní za obcou Vrbové (okres Piešťany), bol privolaný na pomoc aj záchranársky vrtuľník. Po neodkladnom vzlete zo svojej základne v Trenčíne smerovali leteckí záchranári k miestu nehody.

36-ročný vodič čelne narazil so svojim osobným motorovým vozidlom do stromu. Záchranári museli muža z auta najskôr vyslobodiť. Vodič bol pri vedomí, utrpel však poranenia viacerých častí tela s podozrením aj na vnútorné poranenia orgánov.

Posádka leteckých záchranárov si ho následne prevzala do svojej starostlivosti, preložila na palubu vrtuľníka a s tzv. polytraumou bol v stabilizovanom stave letecky prevezený do Univerzitnej nemocnice Bratislava – Kramáre.

Fotogaléria :

Zdroj : Martina Kredatusová hovorkyňa KR PZ v Trnave ; VZZS

Foto : Martina Kredatusová hovorkyňa KR PZ v Trnave

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním