Úvod  >  Článok:  Ako sa sprchujeme

Ako sa sprchujeme

Žena:
Vyzlečie si veci a rozdelí ich do koša na bielizeň zvlášť tmavé a svetlé.Ide do kúpeľne v župane.Keď po ceste do kúpeľne uvidí manžela, zahalí všetko, čo by mohlo byť vidieť.Pozrie sa v kúpeľni do zrkadla na to, čo jej Pán Boh nadelil, hlavou jej prebehne, že by mala robiť viac ľahsedov, nohzdvihov …

Zapne sprchu.Vydrhne si tvár niečím marhuľovým s drvenými kúskami. Použije zvlášť žinku na tvár, ruky, nohy, špongiu, širšiu špongiu a pemzu. Umyje si vlasy raz uhorkovým a potom šalviovým šampónom, obohateným 4 vitamínmi.Umyje si vlasy znova, aby sa uistila, že sú NAOZAJ umyté. Dá si do vlasov grapefruitovo – mätový kondicionér, obohatený skutočnou vášňou ovocia.Spláchne kondicionér.

Oholí si podpazušie a nohy.Vylezie z vane a stúpne si priamo na koberček v kúpeľni.Utrie sa uterákom veľkosti menšieho štátu.Vystrieka vaňu prípravkom proti plesni.Zotrie všetky mokré miesta v sprcháči. Vráti sa do spálne oblečená v župane aj s uterákom na hlave.

Muž:

Vyzlečie sa v sede na kraji postele a nechá handry len tak pohodené.Do kúpeľne ide nahý.

Keď na ceste do kúpeľne uvidí manželku, za-hojdá dindonom a urobí WO WOO WOOO …
Obdivuje si svoj dindon a poškrabká sa na prdeli.Pozrie sa do zrkadla na skrini, na chodbe a v kúpeľni, čo mu to Pán Boh nadelil za super telo.

Zapne sprchu.Umyje si tvár.Väčšinu času strávi umývaním dindona a riti.Vytrúbi si frňák do ruky a spláchne to vodou.

Usere si a zasmeje sa, ako nahlas sa mu to podarilo.Umyje si vlasy.Urobí si šampónové číro.Umyje si prdel a nechá chlpy na mydle.

Ciká … a ciká … a ciká …
Všetko spláchne, vylezie z vane mimo koberček.Utrie si len prdel a predlaktia.

Nakreslí kozy na zrkadlo, aby sa cítil ako chlap.Strasie z dindona vodu.

Keď prejde okolo manželky, zahojdá dindonom a urobí znova WO WOO WOOO …

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním