Úvod  >  Článok:  Ako začala 3. svetová vojna

Ako začala 3. svetová vojna

Putin a Trump sa stavili, kto má lepšie verejné záchody. Putin príde do Ameriky a ide na verejný záchod. Pred vchodom ho víta krásna mladá žena. Dvere sa samé otvárajú, záchod sám splachuje, proste najväčší luxus.

Pri východe vidí Putin červené tlačidlo, tak ho zo zvedavosti stlačí a z otvoru v strope sa na neho vyvalí vedro ho*ien a zrazu v rozhlase Putin počuje ako sa mu Trump smeje… „Veď počkaj Donald, ja ti to vrátim!“ myslí si Putin.

Hneď potom prichádza Trump do Ruska a ide na verejné záchody. Stará tetuška pýta od Trumpa peniaze. Dvere sa neotvárajú, kľučka od dverí mu zostáva v ruke. Miesto záchodu je tam len diera. Všetko sa rozpadá a je hrozne špinavé.

Pri východeTrump vidí tiež červené tlačidlo. „Ha, ja ti na to neskočím Vladimír“, pomyslí si Trump. Stlačí červené tlačidlo a hneď uskočí na  stranu. Nič sa nedeje. Tak to stlačí znova a zase uskočí. Nič. Zase stlačí a uskočí. Opäť nič. Tak tam priskočí a v zlosti začne zbesilo stláčať ten gombík.

V tej chvíli z rozhlasu počuje Putina:“ Ideš Donald, stláčaj, stláčaj, ideš ! ! ! ! Zostáva už len Kalifornia a Texas ! ! ! „

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním