Úvod  >  Článok:  Aktualizované : Vážna dopravná nehoda pri Starej Ľubovni

Aktualizované : Vážna dopravná nehoda pri Starej Ľubovni

Hasiči zo Starej Ľubovne momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Hniezde, okres Stará Ľubovňa. Pri nehode došlo k zrážke dvoch osobných motorových vozidiel, pričom obe vozidlá skončili po náraze mimo vozovky.

Následkom nehody utrpeli tri osoby zranenia rôzneho rozsahu a momentálne sa nachádzajú v opatere ZZS. Na mieste udalosti zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Štátna cesta I/77 je momentálne uzavretá.

Dopravná nehoda dvoch vozidiel v k.o. Hniezdne

Na štátnej ceste 1/77 medzi Starou Ľubovňou a obcou Hniezdne došlo dnes ráno k vážnej dopravnej nehode. Pri nehode došlo k zrážke dvoch osobných motorových vozidiel, ktoré po náraze skončili mimo cesty. Následkom nehody jej účastníci utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Cesta je neprejazdná.

Polícia okolnosti nehody preveruje. Vodičov v danom úseku žiadame o ohľaduplnosť a opatrnosť .

Dopravná nehoda v Hniezdnom

Záchranársky vrtuľník z Popradu bol dnes ráno privolaný do obce Hniezdne (okres Stará Ľubovňa), kde malo dôjsť k čelnej zrážke dvoch motorových vozidiel. Posádka leteckých záchranárov si na futbalovom ihrisku od pozemných záchranárov prevzala do svojej starostlivosti 38-ročného vodiča, ktorý utrpel zlomeninu stehennej kosti.

Po doplnení liečby a preložení na palubu vrtuľníka bol pacient v stabilizovanom stave, pri vedomí letecky transportovaný do nemocnice v Poprade.

Fotogaléria :

Zdroj : HaZZ, Polícia SR, VZZS

Foto : HaZZ

 

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním