Úvod  >  Článok:  Aktualizované: Brutálny útok nožom ,syn zaútočil na matku

Aktualizované: Brutálny útok nožom ,syn zaútočil na matku

Útočníka policajti v krátkom čase zadržali, matka je rukách lekárov. V prípade prebiehajú procesné úkony, viac informácií prinesie polícia neskôr.

Smutný príbeh rodiny,útok syna na matku

Nočná dráma sa odohrala dnes krátko po polnoci v jednej z bytoviek v Žiari nad Hronom. Obyvateľov prebral z pokojného spánku krik matky, ktorá sa stala obeťou brutálneho útoku nožom. Žena utrpela od útočníka mnohopočetné bodné poranenia do viacerých častí tela. Podľa doteraz získaných informácii mal byť útočníkom jej syn, ktorý sa dal ihneď po útoku na útek.

Nakoľko polícia rozbehla rozsiahle pátranie po podozrivom, podarilo sa ho vo veľmi krátkom čase zadržať. Už v skorých ranných hodinách sedel na policajnom oddelení.

Tu patrí veľká vďaka kolegom z Obvodného oddelenia Policajného zboru v Žiari nad Hronom, z a odberu kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici a samozrejme aj všetkým ďalším policajtom, ktorí sa na pátraní po nebezpečnom chlapcovi akokoľvek inak podieľali.

Vec prevzal vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici. V prípade bolo začaté trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu.

V tejto smutnej a závažnej udalosti je dôležité v tomto momente, že žena útok prežila, a nemenej dôležitý je fakt, že je už podozrivý v rukách polície.

Pre citlivosť prípadu nie je možné sa k nemu už ďalej vyjadrovať.

 

Zdroj a foto : Polícia SR

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním