Úvod  >  Článok:  Aktuálne dianie na Mukačevskej ulici v Prešove (video)

Aktuálne dianie na Mukačevskej ulici v Prešove

Tragická udalosť na Mukačevskej ulici v Prešove stále v značnej miere zaujíma verejnosť, novinársku obec a predovšetkým dotknutých občanov. Prípadom sa naďalej zaoberá vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.

Momentálne prebieha odvoz veľkého množstva sutín, ktoré sú odvážané za prítomnosti polície. V prípade zaistenia vecí bude polícia postupovať v zmysle platnej legislatívy. Zaistené veci budú uskladnené, aby ich bolo možné vrátiť majiteľom. Pri tomto postupe budú práce spoločnosti, ktorá ďalej pokračuje v odstraňovaní následkov značne spomalené.
Odvezený materiál bude uskladnený na stráženom mieste a následne budú za účasti polície vykonané ďalšie opatrenia zamerané na prípadné vyhľadanie a zaistenie ďalších dôkazov i vecí dôležitých pre trestné konanie, ktoré nie je možné vykonať na mieste nešťastia.

Polícia ubezpečuje verejnosť, mediálnu obec a predovšetkým dotknutých Prešovčanov, že celý tento priestor neustále monitoruje, ako aj celý priebeh všetkých vykonávaných prác.

Prioritou polície je ochrana života, zdravia a majetku občanov!

Zdroj a foto : Polícia SR

Video : YouTube

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním