Úvod  >  Článok:  Aktualizované : Dopravná nehoda na Orave

Aktuálne : Dopravná nehoda na Orave

– cesta druhej triedy v okrese Námestovo za obcou Lokca smer obec Breza
– zrážka dvoch motorových vozidiel
– predbežne tri zranené osoby
– cesta úplne uzavretá na nevyhnutne potrebný čas z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody
– policajti riadia a odkláňajú dopravu

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke a dodržiavali dopravné predpisy. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.
Je dôležité uvedomiť si, že na cestách nie sme sami a svojou bezohľadnou a arogantnou jazdou ohrozujeme nielen svoj život, ale aj životy ďalších účastníkov cestnej premávky.

Dopravná nehoda dvoch dodávok

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v katastri obce Lokca, okres Námestovo. Pri nehode došlo k zrážke dvoch dodávok, pričom sa v nich nachádzali traja účastníci. Dve osoby hasiči vyslobodili z vozidiel pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru. Následkom nehody utrpeli tri osoby zranenia rôzneho rozsahu. Na mieste zasahovala aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Štátna cesta je momentálne uzavretá.

 

Fotogaléria :

Zdroj a foto : Polícia SR, HaZZ

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním