Úvod  >  Článok:  Aktualizované : Hasiči pátrajú po nezvestných osobách v rieke Muránka

Aktuálne : Hasiči pátrajú po nezvestných osobách v rieke Muránka

Hasiči momentálne zasahujú v Revúcej, kde došlo k vybreženiu rieky Muránka. Podľa doterajších informácií strhol silný tok rieky tri osoby. Hasiči vytvorili tri stanovištia, z ktorých postupne prehľadávajú vodný tok rieky. Na mieste udalosti zasahujú potápači HaZZ, hasiči z Revúcej a Rimavskej Soboty a dobrovoľní hasiči z Jelšavy. Doposiaľ sa podarilo nájsť jednu osobu, u ktorej bol konštatovaný exitus.

Tragický deň sa neskončil : Rozvodnená rieka so sebou strhla tri ženy

Nešťastná udalosť sa stala dnes podvečer v Revúcej.Tri ženy mali zachraňovať zvieratá z útulku, pričom ich nešťastne stiahol silný prúd rieky Muránka.Iba pred malou chvíľou bolo v rieke nájdené bezvládne telo ženy, ktorej totožnosť zatiaľ nepoznáme, po ďalších sa stále pátra. Na mieste pracujú policajti, ako aj ďalšie záchranné zložky.

Polícia pokračuje v pátraní  po nezvestných ženách

Od včera sa podarilo zatiaľ vytiahnuť len telo jednej nezvestnej ženy. Dnes od skorých ranných hodín pokračuje pátracia akcia a polícia, ako aj všetky pátracie zložky intenzívne pracujú na tom, aby sa čo najskôr našli aj ďalšie dve ženy, ktoré mala rieka strhnúť.

Informácie o tom, že ďalšie dve ženy sú mŕtve zatiaľ polícia potvrdiť nemôže, nakoľko zatiaľ neboli vypátrané!

Zdroj a foto: Polícia Slovenskej republiky, HaZZ

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním