Úvod  >  Článok:  Aktualizované : 4 Mŕtvi pri nehode. Mali iba 18 , 16 a dvaja po 15 rokov

Aktualizované : Obrovská tragédia , pri čelnej zrážke zomreli 4 ľudia

Pri čelnej zrážke dvoch vozidiel v obci Zábiedovo v okrese Tvrdošín vyhasli 4 životy mladých ľudí.
Na mieste sa nachádzajú všetky záchranné zložky.

Mimoriadne tragická dopravná nehoda pri obci Zábiedovo

Dnes večer bol privolaný záchranársky vrtuľník zo Žiliny k dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel pri obci Zábiedovo (okres Tvrdošín). Po neodkladnom vzlete smeroval vrtuľník k miestu nehody. Štyri osoby z jedného vozidla utrpeli poranenia, ktorým na mieste podľahli a ani privolaní záchranári im už žiaľ, nedokázali pomôcť.

Dve ľahšie zranené osoby z ďalšieho vozidla ostali v starostlivosti privolanej rýchlej lekárskej pomoci. Leteckí záchranári sa tak vrátili na svoju základňu späť, žiaľ, bez pacienta na palube.

4 Mŕtvi pri nehode : Mali iba 18 , 16 a dvaja po 15 rokov

Na ceste III. triedy v katastri obce Zábiedovo, okres Tvrdošín došlo k tragickej dopravnej nehode, ktorá si vyžiadala štyri mladé ľudské životy. Len 18 ročný vodič jazdiaci na vozidle VW Passat pravdepodobne v dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazdy stavu a povahe vozovky, vlastnostiam vozidla a svojim schopnostiam po prejdení pravotočivej zákruty prešiel s vozidlom do protismeru, kde došlo k bočnej zrážke s vozidlom Renault Megane.

Pri dopravnej nehode na mieste vyhasol život mladého len 18 ročného vodiča a jeho troch spolujazdcov vo veku 15 až 16 rokov. Vo vozidle Renault Megane utrpeli predbežne ľahké zranenia vodička a jej spolujazdec.

Prípad na mieste prevzal vyšetrovateľ, ktorý začal trestné stíhanie vo veci zločinu usmrtenia. Okolnosti tejto tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

Ide o veľkú tragédiu a aj v tejto súvislosti polícia apeluje najmä na mladých vodičov, aby nepreceňovali svoje vodičské schopnosti a zručnosti.

Jazdite opatrne!!!

 

Fotogaléria :

Zdroj  : Polícia SR, VZZS

Foto : Polícia SR

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním