Úvod  >  Článok:  Aktualizované : Banskobystričan ktorý nožom zaútočil na mladú ženu je už v rukách polície

Aktuálne : Polícia zadržala hľadaného Banskobystričana

Polícií sa podarilo iba pred krátkou chvíľou zadržať hľadaného Banskobystričana. Po intenzívnych a rozsiahlych opatreniach sa polícii úspešne podarilo chytiť muža, ktorý je podozrivý z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu.

„Určite už všetci tušíte, že ide o 22 ročného muža, ktorého hľadalo od nedele celé Slovensko. V týchto chvíľach je už v rukách banskobystrických kukláčov a preto touto cestou chceme upokojiť všetkých občanov, že tento človek už nikomu neublíži,“informuje polícia.

Zároveň polícia  poďakovala všetkým, ktorí sa podieľali a pomáhali polícii pri jeho hľadaní.

Banskobystričan ktorý nožom zaútočil na mladú ženu je už v rukách polície

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva PZ v Banskej Bystrici obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu a prečinu výtržníctva 22-ročného muža z Banskej Bystrice. V nedeľu (3.11.) krátko po 12.00 hodine, na ulici Horná Strieborná v Banskej Bystrici, na verejnom mieste s úmyslom usmrtiť, napadol 22-ročnú ženu.

Prišiel k nej odzadu a nožom jej na ľavej strane krku spôsobil otvorenú reznú ranu. Zranenie ženy si vyžiadalo okamžitý prevoz do nemocnice a operačný zákrok. Po mužovi, ktorý z miesta činu ušiel, bolo vyhlásené celoštátne pátranie. V meste boli posilnené policajné hliadky a polícia vykonávala všetky potrebné úkony, za účelom vypátrania a zadržania podozrivého.

V utorok (5.11.) vo večerných hodinách, po intenzívnych a rozsiahlych opatreniach, hľadaného muža policajti zadržali. Vyšetrovateľ po vykonaní procesných úkonov obvineného umiestnil do policajnej cely a spracoval podnet na návrh na jeho vzatie do väzby.

Aktualizované : V Banskej Bystrici bodli mladú ženu

Zdroj a foto : Polícia SR , mjr. PhDr. Mária Faltániová hovorkyňa KR PZ BB

 

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním