Aktualizácia : Tragická dopravná nehoda na železničnom priecestí v Šuranoch

Aktualizácia : Tragická dopravná nehoda na železničnom priecestí v Šuranoch

K dopravnej nehode, ktorá sa stala dnes dopoludnia na železničnom priecestí v Šuranoch, bol privolaný na pomoc aj záchranársky vrtuľník z Nitry. V osobnom motorovom vozidle, ktoré sa zrazilo s vlakom, sa nachádzali 3 osoby. Žiaľ, dve osoby svojim rozsiahlym zraneniam na mieste podľahli a ani privolaní záchranári im už nedokázali pomôcť.

Posádka leteckých záchranárov si na mieste do svojej starostlivosti prevzala 32-ročnú vodičku, ktorá bola pri vedomí, na okolnosti nehody si však nepamätala. Utrpela poranenie hlavy, dolnej končatiny a ďalšie povrchové poranenia. Po preložení na palubu vrtuľníka bola v stabilizovanom stave letecky prevezená do Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Nových Zámkoch.

Zrážka vlaku a osobného vozidla si vyžiadala dve obete

Hasiči zo Šurian momentálne zasahujú pri vážnej nehode, ktorá sa stala na železničnom priecestí SP0725 v katastri mesta Šurany, okres Nové Zámky. Pri nehode došlo k zrážke osobného vlaku a motorového vozidla.

V tom čase sa v osobnom vozidle nachádzali 3 osoby, pričom dve utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom (z toho jedna maloletá osoba). Tretia osoba utrpela ťažké zranenia. Na miesto udalosti bol vyslaný evakuačný autobus HaZZ, ktorý poskytne cestujúcim z vlaku dočasné útočisko.

Z cestujúcich z osobného vlaku sa nikto nezranil. Na mieste zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

Aktuálne : Rýchlik sa zrazil s autom , zahynula matka a 11- ročnou dcérou

Dnes ráno došlo na nechránenom železničnom priecestí v Kostolnom Seku (miestna časť Šurian) k tragickej dopravnej nehode. 32-ročná vodička Renaultu Fluence pravdepodobne vošla na železničné priecestie v čase, keď tadiaľ prechádzal rýchlik.

Pri nehode sa ťažko zranila vodička a bola prevezená vrtuľníkom do nemocnice. Smrteľné zranenia utrpeli dve spolujazdkyne – 39 ročná a jej 11 ročná dcéra

Fotogaléria :

Zdroj a foto : Polícia SR, HaZZ , AIR – TRANSPORT EUROPE

 

This function has been disabled for Spišiakoviny.