Úvod  >  Článok:  Aktualizované: Tragická dopravná nehoda na R1 si vyžiadala dva životy 

Aktualizované: Tragická dopravná nehoda na R1 si vyžiadala dva životy

Hasiči momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala na 58. kilometri na rýchlostnej ceste R1 v k.o. Hosťová. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že pri nehode došlo k zrážke 5 motorových vozidiel. Následkom nehody dve osoby na mieste svojim zraneniam podľahli a dve osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Na mieste udalosti zasahujú hasiči z Nitry a zo Selenca.

58 kilometer rýchlostnej cesty R1 pri Čeladiciach zostane navždy tragickým miestom pre rodiny dvoch vodičov, ktorí na tomto mieste zahynuli pri dopravnej nehode.

59 ročný vodič osobného auta Škoda Octávia vyšiel na rýchlostnú cestu v smere na Banskú Bystricu na výjazde od obce Beladice v správnom smere. Po chvíli si však smer jazdy pravdepodobne rozmyslel a otočil sa do protismeru. Asi po dvoch kilometroch jazdy došlo k čelnej zrážke s Alfou Romeo so zlatomoraveckým evidenčným číslom a ďalšími vozidlami jazdiacimi v pravom jazdnom pruhu.

23 ročný vodič Alfy Romeo na mieste dopravnej nehody zahynul, ako aj vodič Škody Octávia. 22 ročná spolujazdkyňa v Alfe Romeo s vážnymi zraneniami skončila v nemocnici. S ľahkými zraneniami obišiel vodič z BMW.

Okolnosti tejto tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

BUĎTE OPATRNÍ, JAZDITE BEZPEČNE!

Fotogaléria :

Zdroj a Foto: HaZZ, Polícia SR

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním