Úvod  >  Článok:  Aktualizované : Tragická dopravná nehoda v k.o. Vlčany 

Aktualizované : Tragická dopravná nehoda v k.o. Vlčany

Hasiči zo Šale momentálne zasahujú pri tragickej dopravnej nehode, ktorá sa stala za obcou Vlčany, okres Šaľa. Pri nehode došlo k čelnej zrážke osobného motorového vozidla a vozidla dopravnej zdravotnej služby, pričom jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla a štyri osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc, zakliesnenú osobu vyslobodili z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru. Štátna cesta je momentálne uzavretá.

Pri vážnej dopravnej nehode vo Vlčanoch pomáhali aj leteckí záchranári

Posádka leteckých záchranárov z Nitry letela dnes ráno do obce Vlčany, časti Somola (okres Šaľa), kde došlo k čelnej zrážke dvoch osobným motorových vozidiel. Žiaľ, jedna osoba utrpela zraneniam nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahla.

Leteckí záchranári si do svojej starostlivosti prevzali najťažšie zranenú pacientku, 46-ročnú ženu, ktorá utrpela vážne poranenia viacerých častí tela. Po ošetrení a stabilizovaní zdravotného stavu bola preložená na palubu vrtuľníka a transportovaná do Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Nových Zámkoch. Ostatní zranení ostali v starostlivosti pozemných záchranárov.

Tragický  začiatok týždňa.Smrť na ceste z práce

Dopravný servis nás nástojčivo upozorňuje na uzatvorenú cestu II. triedy v obci Vlčany. Stala sa tam vážna dopravná nehoda, ktorá si vyžiadala život 44 ročného vodiča Peugeotu. Ten mal podľa doteraz zistených skutočností prejsť do protismeru, kde sa zrazil so sanitkou s komárňanským evidenčným číslom. Z miesta dopravnej nehody bola prevezená vrtuľníkom do nemocnice spolujazdkyňa z Peugeotu. V sanitke sa ľahšie zranili tri osoby.
To či bol príčinou dopravnej nehody mikrospánok, alebo iné okolnosti ukáže ďalšie vyšetrovanie šalianskej polície. V prípade je už vedené trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.

JAZDITE OPATRNE!

Fotogaléria :

Zdroj a Foto: HaZZ

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním