Úvod  >  Článok:  Aktualizované : Tragická dopravná nehoda v katastri obce Dolná Streda

Aktualizované : Tragická dopravná nehoda v katastri obce Dolná Streda

Hasiči zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste I/35 v katastri obce Dolná Streda, okres Galanta.

Pri nehode došlo k zrážke dvoch osobných vozidiel a kamióna s následným požiarom osobného vozidla. V tom čase sa vo vozidlách nachádzali traja účastníci. Jedno osobné motorové vozidlo skončilo po náraze mimo vozovky.

Následkom nehody utrpela jedna osoba zranenia rôzneho rozsahu a ďalšia osoba utrpela zranenia nezlučiteľné so životom.

Hasiči vyslobodili zranenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a unikajúce prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom. Zranené osoby sú momentálne v opatere ZZS.

 

Tragická dopravná nehoda pri obci Dolná Streda

Pri nehode došlo k vážnym zraneniam oboch vodičov z osobných áut. Jeden z nich vážnym zraneniam na mieste nehody podľahol
Dopravní policajti sú práve na vážnej nehode neďaleko obce Dolná Streda. Podľa prvotných informácií došlo z nezistených príčin k čelnej zrážke medzi autom Toyota a kamiónom. Osobné auto bolo po náraze odhodené do auta Škoda Octavia.

Pri nehode došlo k vážnym zraneniam oboch vodičov z osobných áut. Jeden z nich vážnym zraneniam na mieste nehody podľahol, druhá vodička bola prevezená  letecky do nemocnice.

Presné príčiny a okolnosti nehody policajti na mieste zisťujú.Cesta je I/35 v úseku Nebojsa – Dolná Streda je uzavretá.

Foto: HaZZ

Zdroj : Polícia SR ,HaZZ, VZZS

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním