Úvod  >  Článok:  Aktuálne: Tragická dopravná nehoda v Kysuckom Lieskovci 

Aktuálne: Tragická dopravná nehoda v Kysuckom Lieskovci

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na št. ceste I/11 v k.o. Kysucký Lieskovec, okres Kysucké Nové Mesto. Pri nehode došlo k zrážke troch osobných motorových vozidiel a jedného kamióna, pričom po náraze zostala v jednom z vozidiel zakliesnená osoba. Hasiči zranenú osobu vyslobodili z vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru a unikajúce prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom. Následkom nehody jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla a jedna osoba utrpela zranenia rôzneho rozsahu. Na mieste udalosti zasahujú hasiči z Čadce, z Kysuckého Nového Mesta a zo Záchrannej brigády HaZZ v Žiline.

Cesta je z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody úplne uzavretá

Dnes dopoludnia došlo k tragickej dopravnej nehode na ceste prvej triedy v úseku Kysucký Lieskovec-Krásno nad Kysucou. Pri zrážke kamióna s osobnými motorovými vozidlami, žiaľ, vyhasol ľudský život.

Cesta je z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody úplne uzavretá. Dopravu riadime a usmerňujeme po náhradných trasách v smere na Krásno nad Kysucou, okrem nákladných motorových vozidiel, ktoré sú odstavované na okraj vozovky. Apelujeme na účastníkov cestnej premávky, aby v úseku zvýšili pozornosť, boli trpezliví, ohľaduplní a rešpektovali pokyny policajtov.

Ak je to možné vyhnite sa uvedenému úseku.

Fotogaléria:

Foto: HaZZ

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním