Úvod  >  Článok:  Aktualizované: Tragická dopravná nehoda v Lučenci

Aktuálne : Tragická dopravná nehoda v Lučenci

Na Gemerskej ceste v Lučenci aktuálne zasahujú všetky záchranné zložky. Došlo tu k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej prišli o život dvaja ľudia. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

Vážna dopravná nehoda si vyžiadala dve obete

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v mestskej časti Opatová v meste Lučenec. Pri nehode došlo k čelnej zrážke dvoch vozidiel, pričom v tom čase sa v nich nachádzalo 5 účastníkov.

Následkom nehody utrpeli 3 osoby zranenia rôzneho rozsahu a 2 osoby utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom.

Hasiči vyslobodili zranené osoby z havarovaných vozidiel, poskytli predlekársku prvú pomoc a vykonali na vozidlách protipožiarne opatrenia.

Utrpeli následkom nehody devastačné zranenia nezlučiteľné so životom

Tragická dopravná nehoda sa stala dnes podvečer v Lučenci, MČ Opatová, kde došlo k čelnej zrážke 2 osobných aut. Dve osoby z vozidla Škoda Octavia utrpeli následkom nehody devastačné zranenia nezlučiteľné so životom. Ich tretia spolujazdkyňa mala ťažké poranenia, bola v opatere posádky RZP Lučenec, ktorá ju transportovala do lučeneckej nemocnice. Dvaja muži z vozidla Porsche Cayenne z nehody vyviazli iba s povrchovými poraneniam. Po ošetrení ich záchranári v sprievode polície previezli rovnako do nemocnice v LC.

Fotogaléria:

 

 

Zdroj a foto : Polícia SR, HaZZ, Falck

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním