Aktualizované : V Banskej Bystrici bodli mladú ženu

Aktuálne : V Banskej Bystrici bodli mladú ženu

Dnes krátko popoludní došlo na jednej z bočných ulíc Námestia SNP v Banskej Bystrici k útoku na mladú ženu. Útočník zaútočil priamo na životne dôležitý orgán, čo si vyžiadalo jej okamžitý prevoz do nemocnice a operačný zákrok.

Polícia robí v tejto chvíli všetko preto, aby sa čo najskôr podarilo útočníka zadržať. Polícia už jeho totožnosť pozná a ďalšie informácie poskytne neskôr.

Toto je mladík ,ktorý je podozrivý z obzvlášť závažného zločinu vraždy

 

Tohto 22-ročného Banskobystričana hľadá polícia od chvíle kedy mal s nožom v ruke zaútočiť na mladú ženu, a to priamo v centre Banskej Bystrice. Je podozrivý z obzvlášť závažného zločinu vraždy spáchaného v štádiu pokusu.

Polícia prosí občanov, ktorí by vedeli k hľadanému mužovi poskytnúť akékoľvek bližšie informácie, aby tieto oznámili na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158.
Úkonmi, ktoré polícia do týchto chvíľ vykonala bolo okrem iného zistené, že hľadaný môže mať psychické problémy a jeho konanie môže byť nevyspytateľné.

Polícia na prípade intenzívne pracuje no aj napriek tomu vás žiadame o zvýšenú opatrnosť. Každú dôležitú a zásadnú informáciu vám budeme poskytovať keď to procesná situácia umožní.

 

 

Zdroj a foto : Polícia SR

This function has been disabled for Spišiakoviny.