Úvod  >  Článok:  Aktualizované : Vážna dopravná nehoda motocykla a kamióna.Mladý motorkár nehodu neprežil

Aktualizované : Vážna dopravná nehoda motocykla a kamióna

Hasiči momentálne ( 10.9.2019 ) zasahujú pri vážnej dopravnej nehode v katastri obce Gemer, okres Revúca. Po príchode na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že pri nehode došlo k zrážke motocykla s kamiónom. Vodič motocykla skončil po náraze mimo vozovky v blízkom poli.

Hasiči sa v spolupráci s posádkou ZZS podieľajú na resuscitácii zranenenej osoby, zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru a zachytávajú unikajúce prevádzkové kvapaliny.

Na miesto udalosti smeruje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Štátna cesta I/16 je momentálne uzavretá.

Na umelej pľúcnej ventilácií bol za kontinuálnej resuscitácie odovzdaný do rúk lekárom

Posádka leteckých záchranárov z Košíc si na mieste dopravnej nehody od pozemných záchranárov  prevzala do svojej starostlivosti 26-ročného motocyklistu, ktorý utrpel vážne poranenia viacerých častí tela.

Na umelej pľúcnej ventilácií bol za kontinuálnej resuscitácie odovzdaný do rúk lekárom Kliniky úrazovej chirurgie UN L. Pasteura. Aj napriek veľkej snahe záchranárov svojím zraneniam, žiaľ, napokon podľahol.

Fotogaléria k článku :

Smutný koniec mala nehoda motocyklistu s kamiónom.Mladý motorkár nehodu neprežil

Polícia v Revúcej vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v utorok v podvečerných hodinách v katastri mesta Tornaľa. Podľa doterajšieho objasňovania k nehode došlo, keď sa vodič nákladného motorového vozidla s návesom na ceste 1/16 otáčal z miesta mimo cesty v smere na Tornaľu, pričom nedal prednosť motocyklu, ktorý viedol 26-ročný vodič z Gemerskej Vsi, v dôsledku čoho motocyklista narazil do kabíny.


Tento článok zaujal veľa ľudí


Utrpel vážne zranenia na následky ktorých zomrel. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenie. Do vyšetrovania bol pribraný aj znalec z odboru cestnej dopravy.

 

Foto: HaZZ, Polícia SR

Zdroj :HaZZ, VZZS,Polícia SR

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním