Aktualizované : Vážna dopravná nehoda si vyžiadala jednu obeť 

Aktuálne : Vážna dopravná nehoda si vyžiadala jednu obeť

Hasiči momentálne zasahujú v katastri obce Demänovská dolina, okres Liptovský Mikuláš, kde došlo k vážnej dopravnej nehode. Pri nehode auto narazilo do stromu, pričom sa vo vozidle v tom čase nachádzali tri osoby (z toho dve maloleté osoby). Hasiči po príchode na miesto vyslobodili zakliesnenú osobu z havarovaného vozidla hydraulickým zariadením. Následkom nehody utrpela jedna osoba zranenia nezlučiteľné so životom.

Obrovská tragédia : Po šmyku zahynula mama, jej dve deti v aute prežili

V Demänovskej doline 32 ročná vodička pravdepodobne dostala šmyk a narazila do stromu. Na mieste zomrela. Jej dve deti vo veku 8 a 11 rokov prežili bez vážnejších zranení. Dávajte si pozor na cestách…

Súčinnosť horských záchranárov pri autonehode

Dňa 13. 4. 2019 v podvečerných hodinách boli záchranári HZS z Oblastného strediska Nízke Tatry požiadaní o súčinnosť prostredníctvom tiesňovej linky 112. V Demänovskej doline došlo k autonehode a v bezvedomí sa nachádzali 32 – ročná žena a jedno dieťa, druhé dieťa bolo zranené.

Po príchode záchranárov HZS sa už na mieste nachádzali príslušníci HaZZ a Polície. K nehode smerovali aj posádky RLP a RZP. Horskí záchranári po príchode pomohli s vyprostením ženy z auta a tiež pri poskytovaní prvej pomoci všetkým účastníkom nehody.

Napriek snahe zúčastnených záchranných zložiek sa život mladej ženy nepodarilo zachrániť, deti boli posádkami RLP a RZP prevezené do nemocnice.

Vodička náraz do stromu neprežila

V sobotu 13. apríla 2019 v popoludňajších hodinách došlo na ceste v Demänovskej doline, okres Liptovský Mikuláš k dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život 32 ročnej vodičky.

Vodička jazdiaca na aute Škoda Octavia v smere na Liptovský Mikuláš z doposiaľ nezistených príčin prešla do protismeru, kde narazila do stromu. Pri dopravnej nehode utrpela 32 ročná vodička zranenia, ktorým na mieste podľahla. Vo vozidle sa viezli ako spolujazdci dvaja 10 roční chlapci. Jeden z nich vyviazol s ľahkými zraneniami, druhý utrpel ťažké zranenia a je hospitalizovaný v nemocnici. Okolnosti dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania polície.

Polícia apeluje na vodičov – BUĎTE ZODPOVEDNÍ A JAZDITE BEZPEČNE.

Polícia žiada vodičov, aby jazdu prispôsobili stavu a povahe vozovke a svojim schopnostiam a sledovali situáciu v cestnej premávke.

Zdroj : Jana Balogová hovorca KR PZ v Žiline

Fotogaléria :

Zdroj a Foto: HaZZ, Polícia SR , HZS 

This function has been disabled for Spišiakoviny.eu.