Aktualizované : Pri údržbe diaľnice pri Prešove došlo k smrteľnému úrazu zamestnanca NDS

Aktualizované : Vážna dopravná nehoda si vyžiadala život jednej osoby

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na 396. km diaľnice D1. Pri nehode došlo k zrážke motorových vozidiel, pričom po náraze jedno z vozidiel začalo horieť. Hasiči po príchode na miesto udalosti požiar zlikvidovali a v spolupráci s posádkou ZZS poskytli zraneným prvú pomoc. Následkom nehody utrpela jedna osoba zranenia nezlučiteľné so životom a dve osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Na mieste udalosti zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Diaľnica je momentálne v tomto úseku uzavretá.

Tragická dopravná nehoda na D1

Na D1 pred Prešovom v smere od Popradu došlo k dopravnej nehode, pri ktorej bola jedna osoba usmrtená. Dve osoby boli ťažko zranené, jedna z nich musela byť prevezená vrtuľníkom do nemocnice a jedna osoba bola ľahko zranená. Príčiny vzniku tejto nehody sú v štádiu vyšetrovania.

Pri údržbe diaľnice pri Prešove došlo k smrteľnému úrazu zamestnanca NDS.

Na úseku D1 medzi Popradom a Prešovom došlo k smrteľnému úrazu zamestnanca NDS. Podľa  informácií NDS, troch zamestnancov NDS, ktorí na mieste vykonávali údržbu, zasiahol signalizačný vozík, do ktorého v odstavnom pruhu narazilo osobné auto. Tragickú udalosť už vyšetruje polícia. Pozostalým vyjadrujeme hlbokú úprimnú sústrasť.

!!!Vyzývame všetkých motoristov na pozornosť pri riadení vozidla a rešpektovanie dopravného značenia!!!

Smrteľná dopravná nehoda na D1, Poprad – Prešov

Krátko po 15-tej hodine včerajšieho dňa ( 18.9.2019 ) došlo k dopravnej nehode na diaľnici D 1 v smere z Popradu do Prešova, ktorá mala tragické následky..

67 ročná Prešovčanka viedla osobné motorové vozidlo zn. Mazda pričom počas jazdy narazila do stojaceho zabezpečovacieho prívesu s dopravným značením, ktoré bolo pripojené k vozidlu zn. Fiat Ducato ( vozidlo patrí Národnej diaľničnej spoločnosti ).

V čase nárazu bol vo vozidle NDS ako vodič 61 ročný muž obce Rokycany, ďalší dvaja zamestnanci v čase nehody práve nastupovali do vozidla ( išlo o 43 ročného muža z obce Križovany a 56 ročného muža z Vyšnej Šebastovej ). Vozidlo zn.

Mazda po zrážke začalo horieť. Pri tejto dopravnej nehode všetci účastníci utrpeli zranenia, no 56 ročný muž utrpel natoľko vážne zranenia, že im na mieste podľahol.

Vodič NDS bol podrobený dychovej skúške s negatívny výsledkom, vodička nebola schopná sa skúške podrobiť a to z dôvodu zranení. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia a vo veci prečinu ublíženia na zdraví.

Dopravná nehoda na diaľnici D1 pri Chminianskej Novej Vsi

Posádka leteckých záchranárov z Popradu letela včera popoludní k dopravnej nehode, ktorá sa stala na diaľnici D1 pri Chminianskej Novej Vsi. Záchranársky vrtuľník pristál priamo pri mieste nehody. Leteckí záchranári si od rýchlej lekárskej pomoci prevzali do svojej starostlivosti 43-ročného pacienta, ktorý utrpel devastačné poranenie hornej končatiny, úraz hlavy a ďalšie povrchové poranenia po tele.

Po doplnení liečby a preložení na palubu vrtuľníka bol pacient v stabilizovanom stave letecky transportovaný do Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach.

Fotogaléria :

Zdroj a Foto: HaZZ, Polícia SR,NDS

This function has been disabled for Spišiakoviny.