Úvod  >  Článok:  Tragická dopravná nehoda v okr. Prievidza

Aktualizované : Vážna dopravná nehoda si vyžiadala život jednej osoby

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala na št. ceste I/9 v katastri obce Nitrica, okres Prievidza. Pri nehode došlo k zrážke osobného motorového vozidla a kamiónu, pričom obe vozidlá skončili po náraze mimo vozovky.

V čase udalosti sa vo vozidlách nachádzali traja účastníci. Následkom nehody utrpela jedna osoba zranenia nezlučiteľné so životom a dve osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči z Prievidze vyslobodili zakliesnenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru, poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do starostlivosti ZZS. Štátna cesta je momentálne uzavretá.

Tragická dopravná nehoda v okr. Prievidza

Dňa 24.júna v čase cca o 16.28 hod. sa stala na ceste I/9 v katastri obce Nitrica, okr. Prievidza smrteľná dopravná nehoda medzi autami zn. Audi A4 a Scania s návesom.K dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 28-ročná vodička jazdiaca na aute zn. Audi A4 v smere od Horných Vesteníc do Novák z doposiaľ nezistených príčin prešla do protismeru, kde sa zrazila s oproti jazdiacim nákladným autom.

Pri dopravnej nehode 28-ročná vodička utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla. Jej spolujazdec utrpel ľahké zranenia a ľahké zranenia utrpel aj vodič nákladného auta.Vodič nákladného auta bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

Poverený policajt z ODI Prievidza začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia.

Fotogaléria :

 

Zdroj a Foto: HaZZ, Kudlička Pavol KR PZ v Trenčíne

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním