Aktualizované: Vážna dopravná nehoda v k.o. Kolta

Aktualizované : Vážna dopravná nehoda v k.o. Kolta

Hasiči momentálne zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala v k.o. Kolta, okres Nové Zámky. Pri nehode došlo k čelnej zrážke dvoch osobných motorových vozidiel, pričom jedno skončilo po náraze mimo vozovky. Hasiči uniknuté prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom, zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru a zamedzili úniku ďalších prevádzkových kvapalín. Následkom dopravnej nehody utrpeli dve osoby zranenia rôzneho rozsahu. Štátna cesta je momentálne uzavretá.

Aj napriek poskytnutej okamžitej pomoci mladý vodič po prevoze do Fakultnej nemocnice v Nových Zámkoch zraneniam podľahol

Novozámockí dopravní policajti vyšetrujú okolnosti tragickej nehody, ktorá sa stala dnes v ranných hodinách medzi Koltou a Dvormi nad Žitavou. 21 ročný vodič vozidla Škoda Octavia pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, vlastnostiam vozidla, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky následkom čoho prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s oprotiidúcim vozidlom Kia Sorento, ktoré viedol 44 ročný muž. Aj napriek poskytnutej okamžitej pomoci mladý vodič po prevoze do Fakultnej nemocnice v Nových Zámkoch zraneniam podľahol. Presná príčina a okolnosti dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

JAZDITE ZODPOVEDNE!

Fotogaléria :

Zdroj a Foto: HaZZ, Polícia SR

This function has been disabled for Spišiakoviny.