Úvod  >  Článok:  Aktualizované: Vražda v Kežmarku ( video )

Aktuálne: Vražda v Kežmarku

Dnes ( 20.1.20) v podvečerných hodinách došlo v Kežmarku k úmrtiu jedného muža a ďalší dvaja boli zranení.

Vec na mieste prevzal krajský vyšetrovateľ, ktorý v prípade začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy.

Vyšetrovateľ na mieste vykonáva všetky potrebné procesné úkony. Ak to procesná situácia dovolí, poskytne polícia k prípadu viac informácií.

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho väzobné stíhanie

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove vzniesol obvinenie 21 ročnému mužovi za obzvlášť závažný zločin vraždy sčasti dokonaný a sčasti v štádiu pokusu. Ku skutku došlo v popoludňajších hodinách v jednom z penziónov v Kežmarku v pondelok ( 20.01.2020 ). Pri tomto zločine zomrel 40 ročný muž a ďalší dvaja muži vo veku 38 a 43 rokov boli zranení ( boli ohrození na živote ).

Vyšetrovateľ na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho väzobné stíhanie. Páchateľovi ak sa vina preukáže, hrozí mu trest odňatia slobody na dvadsať až dvadsaťpäť rokov alebo trest odňatia slobody na doživotie.

Vražda v Kežmarku…..

Nielen majitelia kežmarských penziónov sú šokovaní zo smrti otca troch detí. Muža mal včera popoludní zavraždiť hosť, ktorý bol u neho ubytovaný. Po útoku sa dal na útek. No policajti ho zadržali v priebehu dvoch hodín. Foto Facebook.com/Dopravny servis – PP,KK,SN

Uverejnil používateľ Zuzana Pojedincová TV JOJ Utorok 21. januára 2020

Zdroj a foto : Polícia SR, TV JOJ

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním