Úvod  >  Článok:  Aktualizované : Tragédia na cestách rožňavského okresu

Aktualizované : Tragédia na cestách rožňavského okresu

Hasiči z Rožňavy momentálne zasahujú pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v k.o. Gemerská Hôrka, okres Rožňava. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o dopravnú nehodu jedného motorového vozidla s následným požiarom. Vo vozidle sa v tom čase nachádzali dvaja účastníci (z toho jedna maloletá osoba).

Jedna osoba utrpela zranenia rôzneho rozsahu, maloletá osoba utrpela zranenia nezlučiteľné so životom. Na mieste udalosti zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby. Hasičom sa požiar osobného vozidla už podarilo zlikvidovať.

Dopravná nehoda v Gemerskej Hôrke si vyžiadala život maloletej osoby

Podľa doterajších zistení viedla včera (19.5.) krátko po 16.30 hodine 29-ročná vodička z rožňavského okresu osobné motorové vozidlo zn. Škoda Octavia v smere od obce Gemerská Hôrka do obce Bohúňovo. Z doposiaľ nezisteného dôvodu však na rovnom úseku cesty s vozidlom zišla do priekopy, kde prednou časťou auta narazila do betónového múrika kanálového priepustu pod železničným násypom. Vozidlo sa v dôsledku nárazu prevrátilo na bok a začalo horieť. Podľa predbežnej lekárskej správy vodička pri dopravnej nehode utrpela zranenia s predpokladanou dobou liečenia viac ako 42 dní.

Vo vozidle bolo nájdené obhorené torzo tela osoby neznámej totožnosti, na jej zistenie bolo telo zaslané na pitvu.

Predbežná škoda bola vyčíslená na 3.000 eur. Presná príčina tejto tragickej dopravnej nehody i jej bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania. Rožňavský policajný vyšetrovateľ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.

Vzhľadom na citlivosť tohto prípadu a s ohľadom na účastníkov dopravnej nehody bližšie informácie nie je možné poskytnúť.

Fotogaléria :

Zdroj a Foto: HaZZ

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním