Úvod  >  Článok:  Aktualizácia : Nehoda si vyžiadala až sedem zranených osôb

Aktualizácia : Nehoda si vyžiadala až sedem zranených osôb

Hasiči z Giraltoviec momentálne zasahujú pri dopravnej nehode dvoch osobných vozidiel, ktorá sa stala v katastri obce Francovce, okres Svidník.

Pri udalosti došlo k čelnej zrážke dvoch vozidiel, pričom 7 osôb utrpelo zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru.

Čelná zrážka v katastri obce Francovce

Dopravná nehoda (čelná zrážka) dvoch osobných áut sa stala dnes o 16:00 hod. v obci Francovce, okr. Svidník. Zasahovali pri nej štyri  posádky Falck. Nehoda si vyžiadala až sedem zranených osôb, z toho tri osoby utrpeli ťažké zranenia, štyria cestujúci mali ľahšie poranenia.

RLP Giraltovce mala v opatere pacientku s ťažkými zraneniami, bola v bezvedomí, napojená na umelú pľúcnu ventiláciu a v stabilizovanom stave transportovaná na odd. OAIM do prešovskej nemocnice. Muž s ťažkými zraneniami bol prevezený posádkou RZP Svidník do nemocnice vo Svidníku.

Posádka RZP Stropkov ošetrovala tri ľahko zranené osoby, všetci traja boli rovnako prevezení na chirurgické odd. do nemocnice v Svidníku.

Posledná posádka RZP Raslavice mala v opatere neplnoletého pacienta, po ošetrení bol prevezený do bardejovskej nemocnice.

 

Fotogaléria ( klikni pre plný náhľad )

Zdroj a Foto: HaZZ ; Falck

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás zdieľaním